Zimowy ślub -Lisa Kleypas

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

zimowy ślub

Evangeline Jenner nie ma łatwego życia. Po śmierci matki, została odseparowana od ojca i oddana pod opiekę rodziny. Przypomina nieco bajkę o Kopciuszku? Tylko tym razem, nasza dziewczyna ma do odziedziczenia ogromny majątek i jest skłonna zrobić wszystko, aby nie dostał się on w ręce tych, który całe życie ją krzywdzili.

Zdesperowana kobieta jest skłonna do największych szaleństw i wyrzeczeń, nie inaczej jest również z Evie. Wpada na śmiały pomysł jak zachować majątek przy sobie i uwolnić się od niechcianych wpływów toksycznej rodziny. Jedynym racjonalnym wyjściem jest małżeństwo. A skoro nie może wyjść za mąż z miłości, to może chociaż z rozsądku?

Proponuje związek mężczyźnie o którym nigdy by normalnie nie pomyślała. Sebastian ma tytuł, jest niesamowitym kobieciarzem, ma zszarganą opinię a pół Anglii zna jego sypialnię. Ale nie ma jednego – pieniędzy.  Zawierają więc umowę. On da jej wolność, ona mu część majątku. Tylko czy wszystko da się uwzględnić na papierze?

Zimowy ślub to kolejna cześć z serii Walflowers. Poprzednie części przypadły do gustu nie tylko oddanych fankom autorki, ale także przysporzyły jej nowych czytelniczek, które zakochały się w jej romansach historycznych. W końcu która z nas czasem nie marzy o takiej miłości?

Nie będzie zaskoczeniem, gdy powiem, że to jedna z autorek, które czytam po ciężkim dniu. Romanse i zarysowane przez nią historie mają w sobie sporo czaru, uroku i pozwalają odpocząć. A przy okazji rozmarzyć się na chwilę ;)

Poprzednia część:

Poprzednia część

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×